Jesienne warsztaty kodowania dla dzieci – 30 listopada 2018, godzina 17:00, siedziba CPPC

23-10-2018, 11:01:01,

Powracamy z kolejną porcją solidnej zabawy przez programowanie! Już 30 listopada o godz. 17:00 w siedzibie CPPC (ul. Spokojna 13a) odbędą się po raz kolejny ekscytujące zajęcia dla dzieci związane z kodowaniem. Przez 1,5 h dzieci będą uczyły się, bawiły i zagłębiały w świat programowania. A to wszystko w wesołych i angażujących do myślenia warunkach pod okiem doświadczonych trenerów.

Jeśli chcesz zapisać swoją pociechę na te warsztaty wyślij maila na: mschlapfer@cppc.gov.pl z dopiskiem „warsztaty kodowania 30.11.2018r”. W treści zgłoszenia prosimy podać imię i wiek dziecka.

Zgłoszenia przyjmujemy do 28.11.2018 r. Warsztaty są bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

UWAGA! Pierwszeństwo mają dzieci, które nie uczestniczyły jeszcze w warsztatach kodowania.

Do zobaczenia!

Jednocześnie informujemy, że Administratorem przesłanych danych osobowych jest minister właściwy do spraw rozwoju regionalnego mający siedzibę przy ul. Wspólnej 2/4, 00-926 Warszawa. Wysłanie zgłoszenia rozumiane jest jako wyraźne działanie pozwalające na przetwarzanie danych osobowych z zgodnie z art. 4, pkt. 11 RODO. Dane osobowe są przetwarzane w celu rejestracji i obsługi warsztatów kodowania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane będą przetwarzane aż do momentu cofnięcia zgody, której może Pani/Pan dokonać w każdym czasie oraz zgodnie z wymaganiami prawnymi.

Przekazane dane nie podlegają automatycznemu profilowaniu oraz nie są przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub przeniesienia danych.

Szczegółowe informacje dot. ochrony danych dostępne są w Polityce prywatności CPPC.