Logo Program Operacyjny Polska Cyfrowa

Program Operacyjny Polska Cyfrowa

Warsztaty UKE „Wykorzystanie infrastruktury w POPC”

12-10-2017, 14:52:19,

Centrum Projektów Polska Cyfrowa uprzejmie informuje, że Urząd Komunikacji Elektronicznej organizuje kolejną edycję warsztatów „Wykorzystanie infrastruktury w POPC” dla wnioskodawców i beneficjentów działania 1.1 POPC.

Spotkania odbędą się:

  • 16 października 2017 r. w Warszawie, w Hotelu Leonardo Royal, przy ul. Grzybowska 45
  • 26 października 2017 r. w Katowicach, w Hotelu Vienna House Easy Angelo, ul. Sokolska 24

Warsztaty poprowadzą eksperci z Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Centrum Projektów Polska Cyfrowa oraz Ministerstwa Rozwoju.  Celem warsztatów jest omówienie najbardziej efektywnego sposobu realizacji sieci w POPC. Uczestnicy warsztatów będą mieć okazję do zapoznania się m.in. z aktualną ofertą i warunkami współpracy z operatorami Regionalnych Sieci Szerokopasmowych oraz instrumentami finansowymi proponowanymi przez Alior Bank. Zapisy na warsztaty prowadzone będą w formie elektronicznej poprzez formularz zgłoszeniowy od 9 października 2017 r. do 13 października 2017 r. do godz. 12.00. Ilość miejsc jest ograniczona, o uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje wraz z agendą znajdą Państwo pod adresem: http://uke.gov.pl/warsztaty-wykorzystanie-infrastruktury-w-popc-22910#