Wrześniowe warsztaty kodowania z CPPC- 28 września 2018 godz. 17:00

29-08-2018, 13:00:03,

Już 28 września o godz. 17:00 zapraszamy do siedziby CPPC ul. Spokojna 13 a na kolejną dawkę edukacji przez zabawę!

Nie zabraknie wyśmienitej zabawy, nauki i łamigłówek.

Przez 1,5 h dzieciaki pod okiem trenerów będą poznawać świat kodowania. W tym czasie rodziców zapraszamy na specjalne warsztaty dot. nauki programowania w domu oraz bezpieczeństwa dzieci w sieci, które poprowadzą nasi eksperci.

Wyślij maila na: awoznicka@cppc.gov.pl z dopiskiem warsztaty kodowania 28.09.2018r. W treści zgłoszenia prosimy podać: imię i wiek dziecka oraz informację czy jesteście Państwo zainteresowani udziałem w warsztatach dla rodziców.

Jednocześnie informujemy, że Administratorem przesłanych danych osobowych jest minister właściwy do spraw rozwoju regionalnego mający siedzibę przy ul. Wspólnej 2/4, 00-926 Warszawa.Wysłanie zgłoszenia rozumiane jest jako wyraźne działanie pozwalające na przetwarzanie danych osobowych z zgodnie z art. 4, pkt. 11 RODO.Dane osobowe są przetwarzane w celu rejestracji i obsługi warsztatów kodowania. Podanie danych są dobrowolne. Dane będą przetwarzane aż do momentu cofnięcia zgody, którą można Pani/Pan dokonać w każdym czasie oraz zgodnie z wymaganiami prawnymi.

Przekazane dane nie podlegają automatycznemu profilowaniu oraz nie są przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub przeniesienia danych.

Szczegółowe informacje dot. ochrony danych dostępne są w Polityce prywatności CPPC.

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 27.09.2018 r. Warsztaty są bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

UWAGA! Pierwszeństwo mają dzieci, które nie uczestniczyły jeszcze w warsztatach kodowania

Do zobaczenia!